Boys:
110 Hurdles: 1st-Marcus Corbett (Paducah Tilghman), Lenny Grace (Tilghman). 2nd-Isaac Couch (Madisonville), Jack Brown (Marshall County).
100 Dash: 1st-Jonathan Jethroe (Fort Campbell), Joey Marshall (Graves County). 2nd-Nick Shelby (Tilghman), Des'Jahvonni Miles (Murray).
200 Dash: 1st-Jonathan Jethroe (FC). Nick Shelby (Tilghman). 2nd-Nathan Solomon (Marshall), Keith Johnson (Hopkinsville).
300 Hurdles: 1st-Marcus Corbett (Tilghman), Malik Britt (Murray). 2nd-Malcom Corbett (Tilghman), Lenny Grace (Tilghman).
400 Dash: 1st-Landon Holt (Calloway County), Lenny Grace (Tilghman). 2nd-Dre Bledsoe (Ballard Memorial), Keith Johnson (Hopkinsville).
800 Run: 1st-Austin Shackleford (Marshall), Jacob Carnine (Marshall). 2nd-Robert Daugherty (Webster County), Jacob Friedrich (Calloway).
1600 Run: 1st-Collin Gunn (Marshall), Miguel Espinosa (FC). 2nd-Trevor Cole (Webster), Jake Cannon (Lyon County).
3200 Run: 1st-Mitchael Shelton (Webster), Trevor Cole (Webster). 2nd-Barrett Eddings (Madisonville), Josh Grogan (McCracken County).
Long Jump: 1st-Steven Roberson (Fulton County), Nathan Solomon (Marshall). 2nd-Joey Marshall (Graves), Isaac Couch (Madisonville).
Triple Jump: 1st-Phillip Pruitt (Tilghman), Isaac Couch (Madisonville). 2nd-De'Quenthiney McGregor (Christian County), Malachi Bates (Tilghman).
High Jump: 1st-Cameron Luster (Madisonville), Joey Marshall (Graves). 2nd-Steven Roberson (Fulton), Jonathan Jethroe (FC).
Pole Vault: 1st-Travis Meyers (Tilghman), Casey Gregory (Marshall). 2nd-Tommy Speed (Murray), Nick Cissell (Henderson County).
Shot Put: 1st-De'Vharius Jones (McCracken), Ross Whipple (Christian). 2nd-Heath Wiggins (Graves), Dante Darcus (Murray).
Discus throw: 1st-Dante Darcus (Murray), Tyler Scarbrough (Tilghman). 2nd-Sam Barnett (McCracken), Cole Kendall (Mayfield).
4x100: 1st-Murray, McCracken. 2nd-Tilghman, Fulton.
4x200: 1st-Tilghman, Murray. 2nd-McCracken, Fulton.
4x400: 1st-Tilghman, Marshall. 2nd-Christian, FC.
4x800: 1st-Marshall, Calloway. 2nd-Webster, McCracken.
Girls
100 Hurdles: 1st-Avery O'Hara (Hopkinsville), Stephanie Russell (Marshall). 2nd-Sydney Goff (Marshall), Grace Campbell (Murray).
100 Dash: 1st-Tameka Alexander (Christian), Linda Arakelyan (Murray). 2nd-Tanaisha Jordan (Tilghman), Ann Taylor (Murray).
200 Dash: 1st-Tameka Alexander (Christian), Linda Arakelyan (Murray). 2nd-Jakayla McSwain (Hopkinsville), Ann Taylor (Murray).
300 Hurdles: 1st-Grace Campbell (Murray), Avery O'Hara (Hopkinsville). 2nd-Stephanie Russell (Marshall), Lily Lowe (Calloway).
400 Dash: 1st-Tameka Alexander (Christian), Jakayla McSwain (Hopkinsville). FC-Nikaylah Ross (FC), Nia Gibbs-Francis (FC).
800 Run: 1st-Aleja Grant (Tilghman), Lauren Gray (Tilghman). 2nd-Lataviya Felder (Hopkinsville), Meghan Easton (Hopkinsville).
1600 Run: 1st-Aleja Grant (Tilghman), Ashley Zimmerman (McCracken). 2nd-Meghan Easton (Hopkinsville), Erika Wallace (Madisonville).
3200 Run: 1st-Aleja Grant (Tilghman), Lauren Gray (Tilghman). 2nd-Ashley Zimmerman (McCracken), Kelly Norton (Calloway).
Long Jump: 1st-Grace Campbell (Murray), Lily Lowe (Calloway). 2nd-Gracie Martin (Graves), Kirah Davis (Henderson).
Triple Jump: 1st-Jaden Whitehead (Mayfield), Aleah Nix (Madisonville). 2nd-Kirah Davis (Henderson), Nia Gibbs-Francis (FC).
High Jump: 1st-Grace Campbell (Murray), Lily Lowe (Calloway County). 2nd-Nia Gibbs-Francis (FC), Brooke Hensley (Henderson).
Pole Vault: 1st-Dascha Hix (FC), Jaci Bickett (Henderson), 2nd-Erin Troy (Henderson), Yasmine Homa (Murray).
Shot Put: 1st-Brooke Hoffman (Webster), Jaycee Kendall (Caldwell County). 2nd-Kristen Keeney (Webster), Sydney Nelson (Marshall).
Discus Throw: 1st-Sarah McDowell (Murray), Brooke Hoffman (Webster). 2nd-Thailandria Daniels (Tilghman), Amber Crawford (Marshall).
4x100: 1st-Murray, Marshall. 2nd-Hopkinsville, Tilghman.
4x200: 1st-Tilghman, Murray. 2nd-Marshall, Christian.
4x400: 1st-Hopkinsville, Christian. 2nd-FC, Murray.
4x800: 1st-Hopkinsville, Tilghman. 2nd-Marshall, McCracken.